چیلر صنعتی ماهان تهویه مانا (MTM)

پکیج های برودتی شرکت ماهان تهویه مانا با برند MTM  به دو صورت قابل عرضه به مشتریان محترم میباشند . 

یک روفتاب پکیج های  وارداتی از معتبر ترین کمپانی های اروپایی و چینی

دوم روفتاپ پکیج های برودتی ساخت کارخانه ماهان تهویه مانا 

 از برند های معتبر اروپایی نظیر زیمنس آلمان، نیکوترا ایتالیا و دها برند معتبر دیگر در ساخت پکیج های برودتی ماهان تهویه مانا استفاده میگردد.

روفتاپ پکیج یا پکیج های برودتی ماهان تهویه مانا از ظرفیت برودتی سه تن تا شصت تن برودت، در دو نوع T1 (معمولی) و T3 (حاره ای) ساخته می شود.

 

روف تاپ پکیج های ماهان تهویه مانا 

 

 

روفتاپ پکیچ یا پکیج های برودتی در واقع یک سیستم کامل از نظر تهویه مطبوع میباشند ، در این سیستم ها  قابلیت اضافه کردن انواع فیلتر ها (هپا ،کیسه ای، جی ۴ و آلومینیومی ) جهت کاربرد های مختلف دارند، همچنین میتوان انواع سیستم های تزریق رطوبت ، نصب کویل های سرمایشی و گرمایشی  بر اساس نیاز مصرف کننده را اضافه نمود.

شماتیک کانال کشی
شماتیک کانال کشی روفتاپ پکیج

در واقع سیستم روفتاپ پکیج تشکیل شده است از یک قسمت هواساز با یک خروجی هوای سرد و دو وروری (ورودی هوای تازه و ورودی هوای برگشتی )  که قابلیت این را دارا میباشد که با صد درصد هوای تازه ورودی عمل خنک کنندگی را انجام دهد.

با هایژنیک شدن سیستم هواساز و استفاده از فیلتر های مخصوص میتوان از این سیستم جهت نصب در بیمارستانها ، دارو سازی ها و تمام فضاهایی (فضاهای اتاق تمیز یا clean room)که نیاز به تهویه مخصوص دارندرا استفاده نمود.

اجزای داخلی پکیج برودتی
اجزای داخلی پکیج برودتی

قسمت دوم  روفتاپ پکیچ در واقع تشکیل شده است سیستم سرد کننده که متشکل است از کمپرسور و تجهیزات ومربوطه شبیه یه سیستم چیلر با این تفاوت که در سیستم چیلر سیال آب میباشد و در داخل اواپراتور چیلر آب جریان دارد ولی در سیستم روفتاپ پکیچ به این شکل نیست و سیال داخل اواپراتور گاز های مبرد میباشند.

 به این امر در سیستم روفتاپ پکیج و وجود گاز مبرد (فریون R22  ، R410 , R407  و …) و پایین بودن دمای گاز در قسمت اواپراتو و مجاورت مستقیم با هوا باعث رطوبگیری خیلی قوی تر نسبت یه سیستم چیلر و هواساز و همچنین قدرت سرد سازی قدرتمند تر شده است 

روفتاپ پکیج یا پکیج های برودتی ماهان تهویه مانا از ظرفیت برودتی سه تن تا شصت تن برودت، در دو نوع T1 (معمولی) و T3 (حاره ای) ساخته می شود.

مشخصات روفتاپ پکیج
مشخصات روفتاپ پکیج ها

 

برخی از مشتریان